What is Popurlar Cc500PV4d    LED Open Cell Panel
Sepcifications
  • Usage Open Cell
  • Customized Customized
  • Transport Package Poly Foam Box
  • Trademark Panda
  • Origin China
  • Size 50 Inch
  • Screen Type Open Cell
  • Product Name Cc500PV4d
  • Display Area 1095.8(W) X 616.41(H) mm
  • Display Colors 1.07b 70% NTSC
  • Lamp Type No B/L
  • Interface RGB Vertical Stripe
  • Display Mode UV2a, Normally Black, Transmissive
Product Description
Popurlar CC500PV4D LED open cell panel parameters: Panel Brand PANDA Display Panel Model CC500PV4D Panel Size 50.0" Panel Type Oxide TFT-LCD, CELL Resolution 3840(RGBW)×2160, UHD, 89PPI Pixel Format RGB Vertical Stripe Display Area 1095.8(W)×616.41(H) mm Surface ...
Learn More
Open Cell Panel Comparison
Transaction Info
Min Order 17 Pieces 100 Pieces 100 Pieces 100 Pieces 1,000 Pieces
Annual Export Revenue - - - - -
Business Model - - - - -
Average Lead Time Peak Season Lead Time: one month
Off Season Lead Time: within 15 workdays
Peak Season Lead Time: 1-3 months
Off Season Lead Time: one month
Product Attributes
Specification
Usage: Open Cell;
Customized: Customized;
Size: 50 Inch;
Screen Type: Open Cell;
Product Name: Cc500PV4d;
Lamp Type: No B/L;
Usage: Small-sized LCM;
Type: LCM;
Viewing Angle: TN+FILM;
Display Technology: TFT;
Customized: Non-Customized;
TP: RTP/CTP Optional;
Luminance: Optional;
Wide Viewing Angle: Yes;
Size: 5.0inch;
Usage: Small-sized LCM;
Touch Screen Type: Resistive;
Type: LCM;
Viewing Angle: TN+FILM;
Display Technology: TFT;
TP: RTP Optional;
Size: 5.0inch;
Touch Screen Type: Resistive;
TP: RTP included;
Size: 2.4inch;
Delivery: 2-4weeks;
Touch Screen Type: Capacitive;
LCD Drive Mode: Multiplex Drive LCD Module;
Tp: Rtp/CTP Optional;
Luminance: 400nits;
Wide Viewing Angle: Yes;
Size: 1.54inch;