Iwildt an-40002000ctx
  • Recommend for you
  • What is Dual View Channel X-ray Baggage Scanner Machine Archway Metal Detector Arco Seguridad
What is Iwildt an-40002000ctx Large 3D Multi View Tomography Security Inspection System
Sepcifications
  • After-sales Service Remote Support
  • Warranty 1year
  • Certification CE, ISO
  • Customized Customized
  • Form Flatbed
  • Application Security Check
  • Transport Package Strong Ploywood Case
  • Specification Radiation energy: 4-7.5 MeV
  • Trademark IWILDT
  • Origin China
  • Portable Non Portable
  • Type Industrial High-Definition X-ray Detector
  • Alarm Form Display Alarm
  • Ray Energy 6mev;
  • Ray Protection 10 mm Thick Lead Tank;
  • External Dimension 7.5m (L) X 7.5m (W) X 6.2m (H)
Product Description
Learn More
Iwildt an-40002000ctx Comparison
Transaction Info
Min Order 1 Piece 1 Piece 1 Piece 1 Piece 1 Piece
Quality Control
Product Certification CE, ISO CE, ISO CE, ISO CE, ISO CE, ISO
Management System Certification - - - - -
Trade Capacity
Annual Export Revenue - - - - -
Business Model - ODM, OEM ODM, OEM ODM, OEM ODM, OEM
Average Lead Time Peak Season Lead Time: 3-6 months
Off Season Lead Time: 1-3 months
Peak Season Lead Time: within 15 workdays
Off Season Lead Time: within 15 workdays
Product Attributes
Specification
Warranty: 1year;
Customized: Customized;
Form: Flatbed;
Application: Security Check;
Portable: Non Portable;
Alarm Form: Display Alarm;
Ray Energy: 6mev;;
Customized: Non-Customized;
Form: Portable;
Application: Museum, Prison, Pier, Station;
Outer Frame: 2220mm (H) X 820mm (W) X 610mm (D);
Inner Frame: 2000mm (H) X 700mm (W) X 610mm (D);
Customized: Non-Customized;
Form: Portable;